آموزش استفاده از پرایمر

آموزش استفاده از پرایمر

27 فروردین 1399

مقالات

اکنون که پوست شما به خوبی مرطوب شده است.  صورت خود را با پرایمر آماده کنید. این که آیا شما قصد استفاده از کت سبک یا پایه آرایش را دارید آغازگر گام اول مهم است. استفاده از پرایمر زیر آرایش باعث زیبایی و ماندگاری بیشتر ظاهر شما می شود. بنابراین پرایمر دقیقا چیست؟ از پرایمر(اغازگر) …

اکنون که پوست شما به خوبی مرطوب شده است.  صورت خود را با پرایمر آماده کنید. این که آیا شما قصد استفاده از کت سبک یا پایه آرایش را دارید آغازگر گام اول مهم است.

استفاده از پرایمر زیر آرایش باعث زیبایی و ماندگاری بیشتر ظاهر شما می شود.

بنابراین پرایمر دقیقا چیست؟

از پرایمر(اغازگر) به عنوان پایه ای برای پایه و اساس آرایش یا چهره خود استفاده کنید که به شما کمک می کند. تا نرم تر و طولانی تر شود.

پرایمرها ژل ها و کرم های صاف ابریشمی هستند که خطوط و منافذ روی صورت شما را پر می کنند ، بافت های ناهموار را صاف می کنند و بوم ایده آل برای آرایش شما ایجاد می کنند.

برای استفاده از آغازگر خود ، با فشردن مقدار کمی بر روی نوک انگشتان خود ، یا روی برس یا اسفنج آرایش مورد نظر خود شروع کنید.

نکته حرفه ای: کمی ادامه می یابد. با یک مقدار پرایمر به اندازه مقدماتی در مرکز صورت خود شروع کنید و به آرامی آن را به سمت گونه ها ، پیشانی و چانه خود بکشید.

اگر می خواهید پرایمر را روی حساس اطراف پلک خود بمالید.(و آن چشم دودی را حفظ کنید که به صورت حرفه ای در تمام روز کاربرد داشته باشد) . حتماً یک محصول اختصاصی برای این قسمت از صورت پیدا کنید. پلکهای ما می توانند در طول روز گریس جمع کنند و باعث می شوند .”ساییده” به سایه چشم شوداگر پلکهای شما روغنی هستند. و بدون آغازگر سایه چشم یا خط چشم را اعمال می کنید ، ممکن است کاربرد آن لکه دار و ناهموار باشدو تمام مراحل بعدی ارایش را بی نتیجه کند

 
 
 
 

آموزش استفاده از پرایمرپرایمر چیستپرایمر هاپرایمرها
Loading...