سوالات متداول

سفارش ها

امکان مراجعه حضوری مشتریان برای خرید وجود دارد؟ خیر. از آن جایی که فروشگاه اینترنتی آرایشی بیوتیک یک فروشگاه اینترنتی می باشد، مشتریان عزیز می بایست سفارش خود را فقط به صورت اینترنتی ثبت کنند. از این رو تلاش ما بر این بوده تا هنگام قرار دادن عکس و اطلاعات محصولات واضح ترین و کامل ترین اطلاعات ممکن را در اختیار قرار دهیم.
آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟ بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.
آیا امکان تغییر سفارش پس از نهایی‌کردن سفارش وجود دارد؟ خیر، پس از ثبت نهایی سفارش امکان هیچ‌گونه تغییر در سفارش وجود نخواهد داشت.
آیا می‌توانم بدون ثبت‌نام یا داشتن حساب کاربری سفارش خود را ثبت کنم؟ خیر برای ثبت سفارش لازم است بر روی سایت یک حساب کاربری داشته باشید. ایجاد حساب کاربری بر روی سایت فروشگاه اینترنتی آرایشی بیوتیک بسیار ساده می‌باشد. (راهنمای کامل ایجاد کاربری)
چگونه می‌توانم سفارش خود را لغو کنم؟ در درجه اول هنگام خرید دقت بفرمایید تا دقیقا محصولی که می خواهید خریداری کنید و از قصد خرید اطمینان حاصل کنید تا نیاز به تغییر یا کنسلی نباشد. چنانچه قصد انصراف از سفارش خود را دارید، و شما در سایت فروشگاه اینترنتی آرایشی بیوتیک حساب کاربری دارید، در بخش حساب کاربری، از قسمت سفارش ها می توانید سفارش خود را کنسل کنید.
آیا امکان بازگرداندن کالا وجود دارد؟ بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد. (راهنمای کامل عودت کالا)

پرداخت

آیا می‌توانم مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنم؟ بله، شما می‌توانید از طریق درگاه‌های معتبر بانکی موجود در سایت فروشگاه اینترنتی آرایشی بیوتیک و با استفاده از کارت‌های شبکه شتاب مبلغ سفارش خود را به صورت امن و راحت به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
آیا می‌توانم مبلغ سفارش خود را به صورت پرداخت در محل تسویه کنم؟ خیر، فعلا امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

ارسال محصولات

پس از ثبت سفارش چقدر طول می‌کشد تا سفارش به دست من برسد؟ اگر در شهر تهران هستید در هنگام ثبت سفارش می‌توانید روز و بازه تحویل سفارش خود را طبق جدول مشخص‌شده در سایت فروشگاه اینترنتی آرایشی بیوتیک انتخاب نمایید و سفارش طبق بازه انتخاب شده برای شما ارسال خواهد‌شد. ارسال سفارش سایر شهر‌ها از طریق پست صورت می‌گیرد که در هنگام سفارش زمان تحویل کالا به پست مشخص می‌شود، سفارش شما طی 2 تا 5 روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.
هزینه ارسال سفارش چقدر است؟ هزینه ارسال سفارش‌های شهر تهران بصورت آنلاین محاسبه و به سبد خرید شما اعمال می گردد و هزینه ارسال پستی به سراسر کشور 10000 تومان می‌باشد.
آیا بدون هزینه ارسال می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟ بله، اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از 200000 تومان باشد هزینه ارسال شما رایگان خواهد‌بود.
Loading...