اشتباهات رایج در آرایش

اشتباهات رایج در آرایش

26 خرداد 1399

مقالات

همه ما روال آرایش خود را داریم که احساس می کنیم هرگز از آن دور نمی شویم. اما اگر کارهای روزمره شما در واقع پر از اشتباهات رایج در آرایش باشد چه می کنید؟ نترسید: ما برای کمک به شمااینجا هستیم! ما مدتی طول کشید تا بزرگترین اشتباهات را که در طول سالها کشف کرده …

همه ما روال آرایش خود را داریم که احساس می کنیم هرگز از آن دور نمی شویم. اما اگر کارهای روزمره شما در واقع پر از اشتباهات رایج در آرایش باشد چه می کنید؟ نترسید: ما برای کمک به شمااینجا هستیم!

ما مدتی طول کشید تا بزرگترین اشتباهات را که در طول سالها کشف کرده ایم بنویسیم و توضیح دهیم که چرا آنها ممکن است زیبایی شماعزیزان را به خطر بیاندازد

در اینجا 5 اشتباه بزرگ آرایش  ذکر شده است و البته نحوه جلوگیری از آنها.

1. آرایش روی پوست خشک
خشکی پوست بدترین دشمن است. استفاده از آرایش به طور مستقیم روی پوست خشک می تواند باعث پوسته پوسته شدن شود و همین باعث می شود ترکیب محصول در پوست سخت شود. قبل از استفاده از هرگونه آرایش ، اطمینان حاصل کنید که صورت شما تازه تمیز و مرطوب شده است. مرطوب کننده ای که می تواند به عنوان آغازگر دو برابر شود بهترین انتخاب است. برای اصلاح طولانی مدت پوست خشک ، حتما هفتگی از لایه برداری استفاده کنید!
استفاده از آرایش بر روی پوست های خشک یکی از بزرگترین اشتباهات آرایش است که می تواند صورت را لکه دار ، ترک خورده ، پیر و خسته جلوه دهد. همه چیز خوب بر روی یک پایه محکم ساخته شده است ، و در این حالت چهره ای مناسب و مرطوب شده. بنابراین ، قبل از استفاده از آرایش ، اطمینان حاصل کنید که صورت شما به آرامی مرطوب شده است.
2.کاربرد نادرست کانسیلر
  پس از تنظیم فونداسیون ، پوشاندن عیب ها نیز معقول تر خواهد بود ، به این معنی که بهتر است از فونداسیون قبل از کانسیلر استفاده شود. اما وقتی این کار را کردید ، در اینجا دو مورد وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.
هرگز در یک ناحیه مورد نظر بیش از حد از محصول زیاد استفاده نکنید. پنهان کردن بیش از حد روی حلقه‌های تاریک شما باعث پیرتر شدن شما خواهد شد. روش صحیح برای پوشاندن دایره های تاریک این است که چند قطره کانسیلر را روی استخوان زیر چشم خود بچسبانید و آن را مخلوط کنید. آن را مستقیماً روی دایره های تاریک بمالید. همچنین می توانید از تکنیک لایه بندی استفاده کنید. مقداری از لکه را بزنید و بگذارید خشک شود و سپس یک لایه دیگر بمالید. همچنین می توانید از یک پودر تنظیم کننده بین لایه ها استفاده کنید.
در استفاده بیش از حد محتاط باشید. شما نباید کانسیلر را روی تمام صورت خود بمالید. درعوض ، مناطقی که نیاز به اصلاح دارند ، از جمله لک ها و لکه های تیره ، را با یک لایه سبک مقابله کرده و در صورت لزوم بسازید تا از برجسته شدن خطوط و چین و چروک ها جلوگیری کنید. از کانسیلرهای سبک تری استفاده کنید که هنوز هم پوشش مناسبی را برای یک نتیجه طبیعی و درخشان تر ارائه می دهند.
3.سرخ کردن بیش از حد
سرخ شدن قرار است یک جوان و لمس گلگون به چهره ما بیافزاید. در صورت اشتباه اش - مانند خیلی کم یا خیلی زیاد - خود را به خطر می اندازید. لبخند بزنید و رنگ را روی سیب گونه های خود بمالید ، سپس رنگ را در امتداد گونه های خود مخلوط کنید. این روش درخشش ایجاد می کند که به نظر می رسد دلقک نیست. 
4.انتخاب غلط سایه
 
این یک اشتباه آرایش است که همه افراد در یک مقطع مرتکب شده اند. پوشیدن سایه اشتباه پایه باعث می شود که شما به طور خودکار آرایش کنید زیرا صورت شما با پوست شما مطابقت ندارد. هنگام انتخاب یک پایه ، مطمئن شوید که برای دقیق ترین نتایج ، با آزمایش روی صورت خود سایه بزنید تا بازوی. خریدن دو رنگ به نظر می رسد که به نظر می رسد نزدیک به پوست شما صدمه ای وارد نیست ، یا سایه ای را انتخاب کنید که به نظر می رسد به بهترین وجه در روز طبیعی روشن باشد و یا اینکه هر دو را با هم مخلوط کنید و مطابقت داشته باشید ، زیرا رنگ پوست شما در تمام فصول سال نوسان دارد.
5- فاجعه ابرو
ابرو آن چشمهای زیبا را که همانطور که می گویند پنجره های روح است ، قاب می کند. ابروهای مرتب و مرتب می توانند زیبایی چشم را برجسته کنند. ابروهای بوش مرتب و ناخوشایند به نظر می رسند. ابروهای نازک یا براق مانند شکل چشم شما را مسطح نمی کنند و ظاهر شما را کاملاً تغییر می دهند. مراجعه به یک متخصص و مشاوره مناسب در مورد نحوه شکل دادن به ابروهای شما ضروری است. با گذشت سالها طبیعی است که ابروهای شما کم رنگ شود ، و سپس شروع به پر کردن آنها کنید. با این حال ، آخرین چیزی که شما می خواهید این است که آنها به نظر می رسند و غیر طبیعی است. یک مداد ابرو بهترین کار را می کند تا آن ظاهر طبیعی را به شما بخشد. شما باید به هر قیمتی از خطوط سخت جلوگیری کنید. سایه تیره ای که با یک قلم مو زاویه دار اعمال شده بهتر از مداد کار می کند. همچنین می توانید در یک بسته کوچک از پودرهای کیک ابرو استفاده کنید که هر آنچه را برای مرور مناسب دارید نیاز دارند.
 
پر کردن خیلی زیاد ابروها شاید بزرگترین اشتباه آرایش باشد. برای مو بور ، پر کردن ابروهایتان با سایه ای که با رنگ مو شما مطابقت داشته باشد یا حتی یک سایه تیره تر به نظر برسد بهترین حالت است. اگر موهای تیره تری دارید ، ما مراقب تاریک شدن در مرورگرهای خود هستیم تا از مرورگرهای خشن جلوگیری کنید. ما توصیه می کنیم محصول واقعی خود را با استفاده از سوزش های رو به بالا به سمت تمرکز بر روی مناطق پراکنده یا ناهموار ، به جای پر کردن یکنواخت در کل ابرو ، برای واقع بینانه ترین حالت استفاده کنید. در آخر اینکه با یک برس ابرو ابروهای خود را به آرامی شانه بزنید تا خطوط را صاف کنید و حتی ظاهر آن را هموار کنید. 
تهیه و گردآوری در گروه تخصصی بیوتیک
 
ارایش درستارایش صحیحارایش صورتارایشیاشتباهات رایج ارایشبیوتیکچگونه ارایش کنملوازم ارایش
Loading...