اشتباهات رایج در آرایش قسمت دوم

اشتباهات رایج در آرایش قسمت دوم

26 خرداد 1399

مقالات

معمولاً برای یک زن آزمایشات زیادی انجام می شود. و بیشتر بیست سالگی او به درستی آرایش خود را انجام می دهد. تمام آن ساعتها تلاش در مقابل آینه است .و شما هنوز راضی نیستید. اینترنت الهام بخش است ، خواه گونه های برنز JLo باشد یا وسواس توت ریحانا. اما ، همه چیز برای …

معمولاً برای یک زن آزمایشات زیادی انجام می شود. و بیشتر بیست سالگی او به درستی آرایش خود را انجام می دهد. تمام آن ساعتها تلاش در مقابل آینه است .و شما هنوز راضی نیستید. اینترنت الهام بخش است ، خواه گونه های برنز JLo باشد یا وسواس توت ریحانا. اما ، همه چیز برای شما منظور نشده است. در حالی که شما مشغول آزمایش هستید ، در اینجا عیب یاب اشتباهات رایج در آرایش وجود دارد .که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید. پس برای چی منتظری؟ بخوانید تا آرایش خود را به درستی انجام دهید!

.شستن بیش از حد پوست

تمیز کردن یا شستن صورت شما اولین و مهمترین مرحله در آرایش است. هر زنی نوع پوستی متفاوتی دارد. و با افزایش سن ، پوست ما دستخوش تغییرات بسیاری می شود. اما هنگامی که فونداسیون بمالید و متوجه پوست خشک و پوسته پوسته شوید . نشانه آن است که شما باید از شستشوی بیش از حد صورت خود جلوگیری کنید.
ایده آل است که صورت خود را دو بار در روز - یک بار در صبح و یک بار در شب ، قبل از اینکه بخوابید بشویید. بهتر است از یک پاک کننده ملایم و ملایم استفاده کنید. روغن های طبیعی پوست شگفتی هایی روی پوست شما دارند و کارشان را بدون دخالت صابون انجام می دهند.
. برنامه آرایش در روشنایی اشتباه
هنگامی که باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی در رابطه با آرایش نیست ، باید آن را در روشنایی طبیعی روی پوست خود آزمایش کنید. وقتی در نورپردازی غیر عادی آرایش را امتحان می کنید ، متوجه خواهید شد که به نظر شما جالب به نظر نمی رسد. بهترین انتخاب را در بهترین نور ممکن انتخاب کنید.
- تکنیک های اشتباه آمیخته
 
اگر سایه خنثی اعمال می کنید ، به نظر می رسد غیر طبیعی و خارج از مکان باشد ، مگر اینکه آن را به درستی مخلوط کنید. کلید آرایش طبیعی به دنبال تسلط بر هنر آمیختن است. آرایش که به خوبی ترکیب نشده است می تواند کاملاً طنز به نظر برسد. برای شروع کار ، چند فیلم و آموزش آرایش را به صورت آنلاین تماشا کنید و برای چند کار در چند برس خوب سرمایه گذاری کنید.

سایه چشم براق

سایه چشم های براق بسیار جذاب هستند ، اما وقتی از آنها در کل پلک استفاده می کنید ، می توانند بسیار براق و براق به نظر برسند. از سایه چشم سایه دار فقط در قسمت داخلی چشم استفاده کنید و برای بقیه از سایه مات استفاده کنید. در حالت ایده آل ، از سایه چشم های برهنه یا سایه چشم هایی استفاده کنید که چند سایه تیره تر از تن پوست شما هستند.

استفاده غلط از خط چشم

توصیه می شود فقط در صورت داشتن رنگ پوست تیره از خط چشم سیاه استفاده کنید. در غیر این صورت به نظر کاملاً خشن میرسیدواشتباهات رایج در آرایش است. اگر رنگ پوست روشن تری دارید . بهتر است به آسترهای قهوه ای بچسبانید. اگر موهای بلوند و چشم های آبی دارید ، سیاه رنگ بدون رنگ است.
 همیشه برای پلک های پایین خود یک رنگ لطیف تر انتخاب کنید .استفاده از آستر در خط آبی شما ایده خوبی نیست. در عوض ، از خط مداد برهنه خود در خط آب استفاده کنید. زیرا این کار به باز شدن چشم شما کمک می کند .و باعث می شود آنها گسترده تر به نظر برسند.
   برای داشتن ظاهری طبیعی بهتر ، آن را فقط در سه چهارم پلک فوقانی بمالید.
 
    منطقی نیست که خطوط خشن و شبیه به خط را ترسیم کنیم. برای یک ظاهر طبیعی ، به جای آسترهای مایع از آسترهای مداد استفاده کنید.
ریمل

اول از همه ، باید از ریمل استفاده کنید که دو سایه تیره تر از رنگ ابرو شما باشد. هرگز بیش از دو لکه ریمل مژه و ابرو نپوشانید. یا مژه هایتان به نظر می رسد کاملاً دست و پا گیر هستند. ریمل مژه و ابرو که سه تا چهار ماه دارد نیز به پایان می رسد .و به نظر می رسد کاملاً ناپایدار روی مژگان شما باشد.

به همان روشی که بر روی مژه های فوقانی خود اعمال می کنید . از ماسکارا در مژه های پایین خود استفاده نکنید. جمع می شود. و به شلاق پای عنکبوت شما می دهد. در عوض ، گره را به صورت عمودی نگه دارید و بمالید.

ریمل ضد آب آشکارا شگفت انگیز است. و به احتمال زیاد تمایل به سرمایه گذاری در یک کشور خواهید داشت و فقط از آن استفاده خواهید کرد. .اما ، این ایده خیلی خوبی نیست. حذف ریمل ضد آب بسیار سخت تر است ، و استفاده از آن و از بین بردن آن می تواند به طور جدی روی مژگان شما تأثیر بگذارد. ضربه شلاق شما زودتر از بین می رود. اگر باید از ریمل ضد آب استفاده کنید ، حتماً آن را فقط در ماه های تابستان انجام دهید.

آرایشارایش صحیحارایش غلطارایشیاشتباهات رایج ارایشبیوتیکتکنینک های ارایشلوازم ارایش
Loading...