ابزارهای آرایش و زیبایی ابرو

ابزارهای آرایش و زیبایی ابرو

18 مهر 1399

مقالات

همانطور ک میدانیم زیبایی و متناسب بودن ابرو در زیبایی صورت بسیار موثر است.تناسب رنگ ابرو با رنگ مو و چشم ها در جذاب تر شدن سیمای شما بسیار موثر است.در این مقاله به معرفی و مقایسه ابزارهای آرایش و زیبایی ابرو میپردازیم. ریمل ابرو-سایه ابرو-ژل ابرو-صابون ابرو-هاشور ابرو-پودر ابرو-مداد. در گذشته، مداد ابرو از …

همانطور ک میدانیم زیبایی و متناسب بودن ابرو در زیبایی صورت بسیار موثر است.تناسب رنگ ابرو با رنگ مو و چشم ها در جذاب تر شدن سیمای شما بسیار موثر است.در این مقاله به معرفی و مقایسه ابزارهای آرایش و زیبایی ابرو میپردازیم.

ریمل ابرو-سایه ابرو-ژل ابرو-صابون ابرو-هاشور ابرو-پودر ابرو-مداد.

در گذشته، مداد ابرو از نظر ظاهری به مانند سایر مدادهای آرایشی بود؛. البته هنوز هم مدادهای ابرویی در بازار وجود دارند .که از این مشخصه بهره مند باشند. اما امروزه مدادهایی طراحی و روانه بازار شده اند. که مخصوص طراحی ابرو هستند. این مدادها دارای سر اوریب شکل هستند.

تا عمل کشیدن تارهای موی ابرو به راحتی و به صورت طبیعی انجام شود. افرادی که از حالت غیر طبیعی ابروهای خود خسته شده اند. می توانند به جای کشیدن قاب، خطوطی را لا به لای ابروها و جاهای خالی طراحی کنند .تا بدین ترتیب ظاهر طبیعی تری برای خود رقم بزنند.

ابزارهای آرایش و زیبایی ابرو زیبایی مثل هاشور و سایه ابرو؛ برای افرادی که ابروهای کم پشت دارند. یا مشکل رشد ابرو دارند. بسیار مفید و کاربری می باشد. در این قسمت با موارد ایجاد تفاوت هاشور و سایه ابرو آشنا می‌شویم. هاشورابرو خطوط داخل ابرو را پر می کند.

برای ابروهایی که از داخل دچار تو رفتگی و خالی شدن هستند مناسب است. و بیشتر شبیه تار مو می باشد، و نسبت به سایه ابرو دوام بیشتری دارد.

 اما سایه ابرو کل آن قسمت را رنگ کرده و پر می کند.و تقریبا شبیه به تاتو عمل می‌کند. حال با دانستن تفاوت هاشور و سایه ابرو می توانید. بهترین انتخاب را متناسب با چهره خود داشته باشید. توجه کنید. هر کدام از این موارد، در ظاهر شما تفاوت فراوانی ایجاد می کند. بنابراین در انتخاب خود دقت اشته باشید.

ابروها در زیبایی بسیار مهم هستند اما اغلب اوقات نادیده گرفته می شوند. ابروها به فرم گرفتن چهره شما کمک می کنند. و اگر بیش از حد ضخیم، نازک، تیره و یا روشن باشند. می توانند چهره شما را تغییر دهند .البته نه لزوما به طرز خوب و مطلوب. خوشبختانه، ژل های براق ژل ابرو می توانند.

ابروها را مرتب جلوه دهند. ژل های سایه ای رنگی حتی می توانند. با رنگ آمیزی براق خود و نگه داشتن مرتب ابروها جایگزین مداد ابرو و پودر شوند.

ریمل ابرو چیست؟

از ریمل ابرو به منظور حالت بخشیدن و پرپشت کردن ابرو‌ها استفاده می‌شود. اگرچه این وسیله بیشتر برای ابروهای کم‌پشت و نازک پیشنهاد می‌شود. اما دیگران نیز می‌توانند .از آن برای ثابت کردن موهای بدفرم ابروی خود بهره بگیرند.

استفاده از ریمل ابرو یک روش آسان و سریع برای حالت دادن، پر پشت کردن و زیبا کردن ابرو‌ها بوده که بیشتر مناسب برای ابرو‌های نازک و کم حجم است.

ریمل ابروی ساده یا Clear

از ریمل ابروی ساده برای حالت دادن به ابرو‌ها استفاده می‌شود و مناسب برای افرادی است که ابرویشان به طور طبیعی پرپشت است و هدفشان فقط ثابت کردن و فرم دادن به مو‌های ابرو است.

ریمل ابروی رنگی یا tinted

ریمل ابروی رنگی علاوه بر حالت دادن به ابرو‌ها به دلیل رنگ موجود در ترکیبات آن باعث ضخیم‌تر به نظر رسیدن ابرو‌ها نیز می‌شود؛ بنابراین این نوع از ریمل ابرو مناسب افرادی است که از ابرو‌های کم پشتی برخوردار هستند

ابتدا صورتتان را به خوبی شسته و خوب خشک نمایید.

آرایش بقیه قسمت‌های صورت را انجام دهید.

ریمل را به طور مستقیم و با حرکت رو به بالا بر روی ابرو زده شود به طوری که قسمت‌های خالی پر شود.

بیش از حد ریمل را روی ابرو نکشید چرا که حالتی غیرطبیعی به ابرو می‌دهد

خانم‌هایی که موهایی با رنگ‌های تیره، بلوند و قرمز دارند برای تناسب بیشتر ابرو‌ها با چهره و مو‌های خود می‌توانند پیشنهادات زیر را مد نظر داشته باشند:

اگر مو‌ها و ابرو‌های شما در گذشته روشن بوده و مو‌ها را مشکی یا تیره‌تر رنگ کرده‌اید، بهتر است از ریمل تیره‌تر برای ابروهایتان استفاده کنید.

اگر مو‌هایی دارید که به طور طبیعی بلوند هستند به احتمال زیاد ابروهایتان نیز روشن است؛ بنابراین بهتر است برای اینکه چهره خود را از بی رنگی در آورید، از ریملی استفاده کنید که ابرو‌ها رو حداکثر تا دو درجه تیره کند.

در صورت داشتن مو‌هایی با تن قرمز رنگ مناسب‌ترین ریمل برای ابروی شما ریملی با رنگ طلایی است. چرا که این رنگ به خوبی با مو‌های قرمز هماهنگ شده و حالتی جذاب به چهره می‌دهد

صابون ابرو

صابون ابرو از محصولاتی است که برای حالت دادن ابرو مورد استفاده قرار میگیرد شما با استفاده از این روش آرایشی موفق خواهید شد تا در کمترین زمان و کمترین هزینه ابروهای خود را حالت دهید باید توجه داشته باشید امروزه ابروهای پهن طرفداران بسیاری دارند و جایگاه قدیمی خود را پس گرفته اند

آرایش با صابون ابرو

بارها شده است که در شبکه اجتماعی اینستاگرام از زبان آرایشگران بزرگ در مورد ابزارهای آرایش و زیبایی ابرو صابون ابرو شنیده اید اما در واقع آنها از چه چیزی سخن می گویند؟ صابون ابرو نوعی نظافت ابرو است که جایگزین ژل ابرو می باشد. شاید در نگاه اول غیر طبیعی به نظر برسد.

اما آرایشگران از این تکنیک به دلیل ارزان بودن و محکم کردن مو استفاده می کنند.در بسیاری از مواقع روند زیبایی مانند کش پلاستیکی عمل می کند یعنی با اینکه رو به جلو حرکت میکند .

اما باز به سوی عقب باز می گردد در دهه ۹۰ ابروهای نازک و طاق گرد زیاد بود اما کم کم بعد از گذشت زمان دوباره مردم رو به ابروهای پهن آوردند و می شود به عنوان مثال می شود به نام های کارا دلووین، لیلی کالینز و امیلیا کلارک اشاره کرد. ابروهای پر با گوشه های مربعی در سال ۲۰۱۰ رونق پیدا کرد و از تکنیک صابون ابرو برای آرایش خود استفاده می کنند.

Loading...