پنکیک صورت چیست؟

پنکیک صورت چیست؟

19 تیر 1398

مقالات

امروزه در بازار ایران، محصولات آرایشی فراوانی برای زیبایی خانم ها، با برند های متفاوتی وجود دارد. یکی از مهم ترین محصولاتی که در این امر توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد، پنکیک می باشد. در ادامه ی این مقاله ، به این موضوع خواهیم پرداخت. این روزها برای زیبا تر نشان دادن …

امروزه در بازار ایران، محصولات آرایشی فراوانی برای زیبایی خانم ها، با برند های متفاوتی وجود دارد. یکی از مهم ترین محصولاتی که در این امر توسط خانم ها مورد استفاده قرار می گیرد، پنکیک می باشد. در ادامه ی این مقاله ، به این موضوع خواهیم پرداخت.

این روزها برای زیبا تر نشان دادن پوست، راه های بسیار زیادی وجود دارد که استفاده از ماسک های زیبایی و استفاده از کرم پودر و پنکیک از مهم ترین آن ها هستند . کرم پودر و پنکیک به صورت مایع فشرده و پودری در بازار وجود دارد. بانوانی که نسب به بقیه پوست چرب تری دارند بهتر است که ازپنکیک یا همان کرم پودر فشرده خشک استفاده نمایند. چرا که استفاده از پنکیک تمامی ناهمواری های موجود بر روی پوست صورت را از بین برده  و حالتی زیبا و هموار را به پوست می دهند. از مزایای استفاده از پنکیک این است که با توجه به خشک  و فشرده بودن ان باعث ریزش  و یا گلوله شدن نمی شود  و چهره را روشن تر ا پیش نمایان می کند.

پنکیک ها انواع مختلفی داشته و برای انواع پوست ها نیز مناسب هستد در حال حاضر دو نوع پنکیک خشک و چرب در بازار وجود دارد  و برای هر رنگ پوستی از سفید گرفته تا برنزه تنوع رنگ و محصولات وجود دارد. البته استفاده از پنکیک بیشتر برای افرادی که پوست چرب تری نسبت به دیگران دارند مناسب تر است چرا که باعث گرفته شدن برق چربی از روی صورت را دارد  و هنگامی که تعرقی بر اثر گرما یا فعالیت زیاد  و تعریق رخ می دهد بر روی پوست ایجاد شود استفاده از پنکیک حالت براقیت پوست را تا حد زیادی خنثی می کند.

پنککپنکک چیستپنکیکپنکیک چیست
Loading...