محافظت از پوست در برابر نور خورشید

محافظت از پوست در برابر نور خورشید

27 اردیبهشت 1399

مقالات

پرتوهای فرابنفش خورشید (UV) می تواند .در کمتر از 15 دقیقه به پوست شما آسیب برساند..نماد UV Indexexternal آژانس حفاظت از محیط زیست را برای منطقه خود بررسی کنید .و برای کمک به خود و خانواده خود از این توصیه ها پیروی کنید. محافظت از پوست در برابر نور خورشید مهم است. شما می توانید …

پرتوهای فرابنفش خورشید (UV) می تواند .در کمتر از 15 دقیقه به پوست شما آسیب برساند..نماد UV Indexexternal آژانس حفاظت از محیط زیست را برای منطقه خود بررسی کنید .و برای کمک به خود و خانواده خود از این توصیه ها پیروی کنید. محافظت از پوست در برابر نور خورشید مهم است.

شما می توانید با جستجوی سایه ای در زیر چتر ، درخت و یا پناهگاه دیگری قبل از نیاز به تسکین خورشید ، خطر آسیب دیدگی و سرطان پوست را کاهش دهید. بهترین شرط شما برای محافظت از پوست شما استفاده از ضد آفتاب یا پوشیدن لباس محافظ در هنگام خارج بودن است. حتی وقتی در سایه هستید.در صورت امکان ، پیراهن های آستین بلند و شلوار و دامن بلند می توانند. از اشعه ماوراء بنفش محافظت کنند.

لباس های ساخته شده از پارچه محکم و بافته شده بهترین محافظت را دارند.یک تی شرت خیس محافظت UV بسیار کمتری نسبت به مدل خشک دارد. و رنگهای تیره ممکن است .محافظت بیشتری نسبت به رنگهای روشن تر داشته باشند. برخی از لباس های دارای گواهینامه تحت استانداردهای بین المللی با اطلاعاتی در مورد فاکتور محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش در دسترس هستند.

اگر پوشیدن این نوع لباس عملی نیست .برای محافظت از پوست در برابر نور خورشید حداقل سعی کنید یک تی شرت یا روپوش ساحل بپوشید. به خاطر داشته باشید که یک تی شرت معمولی دارای امتیاز SPF کمتر از 15 است .بنابراین از انواع دیگر محافظ نیز استفاده کنید. عینک آفتابی چشم شما را از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند .و خطر ابتلا به آب مروارید را کاهش می دهد.

آنها همچنین از پوست لطیف اطراف چشم شما در مقابل نور خورشید محافظت می کنند.عینک آفتابی که هر دو اشعه UVA و UVB را مسدود می کند. بهترین محافظت را دارند. بیشتر عینک آفتابی فروخته شده در دنیا ، صرف نظر از هزینه ، این استاندارد را رعایت می کند.

تاثیر آفتاب روی پوست

عینک آفتابی اطراف آن به بهترین وجه کار می کند. زیرا آنها مانع ازباز تاب شدن اشعه ماوراء بنفش از اطراف می شوند. برای بیشترین محافظت ، کلاه را با آستانه دور خود بپوشانید که صورت ، گوش و قسمت پشت گردنتان را سایه می زند.

.پارچه ای بافته و محکم مانند بوم ، بهترین کار را برای محافظت از پوست شما در برابر اشعه UV انجام می دهد. از کلاه های نی با سوراخ هایی که به نور خورشید اجازه می دهد. خودداری کنید. یک کلاه تیره تر ممکن است از UV محافظت بیشتری داشته باشد .اگر کلاه بیس بال دارید .باید با پوشیدن لباس هایی که آن قسمت ها را پوشانده . از یک ضد آفتاب با طیف گسترده با حداقل SPF 15 یا با ماندن در سایه ، از گوش و پشت گردنت نیز محافظت کنید.

تابستانضدافتابمحافظت از پوستمحافظت از پوست در برابر افتابنورخورشید
Loading...